Kullanım Şartları ve Koşulları

Kullanım Şartları

Tanımlar ve Koşullar
Bu web sitesine girmeden veya bu web sitesindeki bilgileri kullanmaya başlamadan önce aşağıdaki tanım ve koşulları okuyup kabul etmeniz gerekir. Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki tanım ve koşulları kabul ettiğiniz ve bu web sitesini veya bu web sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanacak Arctic Cat, şubeleri, iştirakleri ve çalışanları aleyhindeki herhangi bir ve bütün suçlama haklarınızdan vazgeçtiğiniz anlamına gelir. Bu kayıt ve şartlar ek olarak aşağıdaki maddelerden oluşur:

Bilgilendirme ve Feragat
Bu web sitesi veya bu web sitesindeki Arctic Cat, şubeleri, iştirakleri, ürünleri ve servisleri ile ilgili veya hakkındaki bilgiler, resimler, logolar ve ikonlar olduğu gibi ve elde olan şekilde, ima edilmiş ya da söylenmiş herhangi bir garanti veya temsil olmaksızın, işaret edilmiş ticari kanunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, özel bir amaca hizmet veya bir anlaşmayı bozmaya yönelik olmadan sağlanmıştır. Bu web sitesindeki bilgiler Arctic Cat ve onun ürünleri ve servisleri hakkında bilgi vermek amacıyla iyi niyetle hazırlanmasına karşın, bu web sitesine erişim veya kullanımdan veya bu web sitesindeki malzeme, bilgi, fikri veya önerilerin kullanımından kaynaklanan herhangi, bunlarla sınırlı olmadan ve bunları içeren, direk, dolaylı, özel, kaza sonucu veya bir başka nedenden kaynaklanabilecek zararlardan Arctic Cat, şubeleri, bağlı olduğu şirketler, iştirakleri ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

Arctic Cat herhangi bir uyarıda bulunmaksızın tanım ve koşullar üzerinde, bu web sitesi üzerinde ve bu web sitesi içerisindeki bilgi, isimler, resimler, logolar ve ikonlar üzerinde ayarlamalar, güncellemeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Bu Web Sitesi Arctic Cat'in kontrolü altında olmayan başka web sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Arctic Cat bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kısmen veya bütün olarak değiştirmemeyi ve düzeltmemeyi, herhangi bir bilgi eklememeyi kabul ediyorsunuz.

Fikri Mülkiyet
Bu web sitesinde gösterilen, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, bütün makaleler, yazılar, fotoğraflar, örnekler ve diğer grafiksel malzemeler ve isimler, logolar, ticari markalar ve servis markaları, Arctic Cat Türkiye ve Arctic Cat enternasyonal, iştirakleri veya lisans firmalarının malıdır ve ticari marka, telif hakki ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadırlar.

a. Bu web sitesindeki malzemeleri kendi ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanımınız için indirebilir veya yazdırabilirsiniz; ya da

b. Bu Web Sitesindeki malzemeleri herhangi bir ticari amaç olmadan üçüncü şahıslara onların kişisel bilgilendirilmeleri için, içeriğin Arctic Cat tarafından sağlandığını ve bu kayıt ve şartların onlara da uygulandığını ve bunlara uymak zorunda olduklarını belirtmek şartıyla, gönderebilirsiniz.

Ayrıca yukarıda da açık şekilde ifade edildiği gibi burada bulunan hiçbir şey, herhangi bir lisans veya haktan herhangi bir telif hakki veya belirtilen bilgi, veri, ürünler ve servislerle ilişkili diğer fikri mülkiyet haklarına kadar, tartışmaya açık olarak yorumlanamaz.