TÜRKİYE ATV ŞAMPİYONASININ 1. AYAĞINA ARCTIC CAT DAMGASI

Her yıl gerçekleşen ve bu yıl ilk ayağı İzmir Urla'da gerçekleştirilen Türkiye ATV Şampiyonası'nda Arctic Cat TRV 550i XT modeli 1.'lik ve 3.'lük derecelerini alarak yarışa damgasını vurdu. Gösterdiği yüksek performans ve liderlik ruhuyla Arctic Cat; şampiyonanın diğer ayaklarında da bolca derece alacağının işaretlerini verdi.

Arctic Cat TRV 550i XT modeli ile katılan ve katılım sağlayan Kartepe ATV Safari grubunu ve Yavuz Çarbaş'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.2015 ATV TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA KUBA VE ARCTIC CAT LİDERLİĞİ

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun, Halikarnas Motor Sporları Kulübünün ev sahipliğinde düzenlediği ATV Türkiye Şampiyonası'nın dördüncü ve son ayak yarışları bodrumda gerçekleştirildi. Muğla Valiliği, Bodrum Belediyesi, Can-am, Emrağ İnşaat ve Depar Motor'un katkılarıyla, Kızılağaç Bodrum Arena Motosiklet Parkuru'nda gerçekleşen sezonun son yarışında, 6'sı bayan 64 sporcunun katıldığı zorlu parkurda, kıyasıya geçen müdacele sonrası; S1 (550 cc.) sınıfında Yavuz Çarbaş tarafından kullanılan Arctic Cat TRV 550i XT modeli birinci; Murat Nalçakan tarafından kullanılan Can-am Max 650 XT modeli ikinci ve Hasancan Özer tarafından kullanılan Arctic Cat TRV 550i modeli üçüncü olarak ilk 3 sırayı paylaştı.

Yarışmanın en önemli ayağı olan S2 (700 – 1000 cc.) sınıfında ise Burak Kaya tarafından kullanılan Can-am Max 1000 LTD modeli birinci, Garip Koyun tarafından kullanılan Kuba Jumbo 700 modeli ikinci ve Hüseyin Kelebek tarafından kullanılan Arctic Cat TRV 1000i XT modeli ilk 3 sırayı paylaştı.

Sonuç olarak İzmir, İstanbul, Bursa ve Bodrum yarışları sonucunda genel klasmanda en yüksek puanı alan, Garip Koyun tarafından kullanılan Kuba Jumbo 700 modeli Türkiye 1.si olmayı başardı.

Yarışma sona erdiği andan itibaren Arctic Cat ve Kuba marka modellerin gösterdiği performans ve başarı büyük bir takdir görürken, modellere gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı. 2015 Aralık ayının sonunda yarışmanın kazananlarına, Kenan Sofuoğlu ve Toprak Razgatlıoğlu’nun da katılacağı şampiyonlar gecesinde federasyon kupaları teslim edilecektir.İLK ARCTIC CAT MODELLERİ TESLİM EDİLDİ!

Amerikan Kedisi Arctic Cat'in Kuba Motor aracılığıyla Türkiye Distribütörlüğünün duyurulduğu günden itibaren ATV tutkunlarının büyük bir merakla beklediği modeller 2014 MotoBike fuarında gösterime çıktığında büyük bir beğeni görmüş ve bir çok ön siparişte bulunulmuştu.

Kısa bir süre önce asi görünümünü asil duruşu ile tamamlayan, performans bakımından hayranlık uyandıran Arctic Cat Wildcat modellerimiz ilk alıcılarını buldu ve merkezimizden kendilerine teslim edildi. Kullanıcılarımızın o an ki mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

ATV tutkusunu Amerikan Kedisi Arctic Cat farkıyla yaşamak isteyen tüm kullanıcılarımızı kalitemizle tanıştırmaktan memnuniyet duyuyoruz. Arctic Cat artık yollarda...